Serwis lakierniczy Skoda Łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • red
    Drive
    • 2009
    • 60
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    Serwis lakierniczy Skoda Łódź

    Witam kolegów.
    Mam pytanie. Moja Skoda dostała delikatnego strzała w kufer. Na pierwszy rzut oka widać tylko że zderzak jest do lakierowania. Jednak mam trochę wątpliwości jeśli chodzi o domykanie klapy bo działa inaczej niż przed stłuczką. tzn lekko ciężej się zamyka. Zdechło przy okazji oświetlenie bagażnika. Czyli wszystko może się okazać po zdjęciu zderzaka i ponownych oględzinach.
    I teraz pytanie bo szkoda przez PZU wyceniona kosztorysem to 525 zł
    Do którego serwisu Skody zaprowadzić ? Wiem, że serwis to serwis ale lakiernik lakiernikowi nie równy. Zarabiać na tym nie chcę i nie będę się odwoływał i wynajmował firmy do odzysku odszkodowań bo szkoda nie jest duża i wystarczy mi aby było to ładnie zrobione.
    Jakie macie opinie bo na tą chwilę to stanęło na Szczecińskiej.
  • red
    Drive
    • 2009
    • 60
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Naprawdę nikt nic?

    Komentarz

    • hokuspokus78
      Classic
      • 2016
      • 20
      • Volkswagen
      • AMD 1.4 MPI 60 KM
      • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM
      • CJZB 1.2 TSI 86 KM

      #3
      Bednarek. Hmmm...nie polecam...za 2- 3 lata blacharka do poprawy
      Skoda locuta, causa finita

      Komentarz

      • red
        Drive
        • 2009
        • 60
        • Octavia II (1Z3)
        • BSE 1.6 MPI 102 KM

        #4
        Tam jest tylko zderzak do robienia . Blacharki nie widać do roboty.

        Komentarz

        • Pixon
          Rider
          • 2013
          • 541
          • Fabia (NJ3)

          #5
          Ja robiłem tutaj, rodzice też. Osoby w pracy gdzie pracuje okazało się, że też całkiem niezależnie polecają tego lakiernika. Serwis Blacharsko-Lakierniczy. Marek Troszyński

          Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

          Komentarz

          • red
            Drive
            • 2009
            • 60
            • Octavia II (1Z3)
            • BSE 1.6 MPI 102 KM

            #6
            Witam ponownie. Trochę to trwało ale się udało . Z racji tego że ogólnie nie było parcia a PZU mieszało wybrałem im opcję serwisu fabrycznego. Mi chcieli wypłacić 500 zł za to serwisowi zapłacili 2100zł. Naprawa odbyła się w serwisie Bednarka na ul. Szczecińskiej. Co mogę powiedzieć? Wykonanie terminowe (4 dni) ogólnie zrobione ładnie i czysto. Nie widać praktycznie że coś było dłubane. Mam całą dokumentację foto po zdjęciu zderzaka i faktycznie tylko plastik był porysowany. Pod plastikiem zero uszkodzeń co mnie bardzo cieszy. Teraz została tylko walka o wymianę zamka bagażnika, gdyż po stłuczce nie mam oświetlenia ale PZU ma jakieś dziwne podejście. Piszą że skoro nie jest uszkodzony na zewnątrz to nie podlega wymianie Ja jestem odmiennego zdania i ze względu na moją cierpliwość jesteśmy na etapie wymiany maili Trochę to śmieszne ale prawdziwe. Według PZU coś co przestało działać po stłuczce nie ma związku ze stłuczką

            Komentarz

            Pracuję...